top of page

Stwórz z nami
piękne rzeczy!

Jesteśmy duetem fotograficznym, prowadzimy studio, kreatywną agencję oraz korzystamy z naszej bujnej wyobraźni! Kochamy fotografię i to z miłości do niej tworzymy nasze projekty. Jeśli tu dotarłeś to znaczy, że szukasz twórczych rozwiązań na swoje pomysły. Jesteśmy tu, aby Ci w tym pomóc! 

Zapraszamy do współpracy!

Emi&Miley

Wykonujemy kampanie, edytoriale, e-commerce, lookbooki i packshoty. Zajmujemy się całym procesem twórczym od castingu i poszukiwania lokacji po postprodukcję.

2

Prowadzimy warsztaty fotograficzne z obszaru fotografii studyjnej, Fashion, biznesowej, kobiecej oraz z fotografii architektury i wnętrz. Cyklicznie odbywają się warsztaty grupowe, na indywidualne możesz umówić się w każdej chwili!

3

Możesz wynająć nasze studio do własnej produkcji, nagrań, spotkań, warsztatów i wszelkich innych wydarzeń, jeśli czujesz, że nasza przestrzeń spełnia Twoje oczekiwania!

4

Fotografujemy hotele, miejsca usługowe, realizacje architektów oraz projektantów wnętrz. Współpracujemy z developerami oraz korporacjami w zakresie fotografii przestrzeni biurowych. 

Let's Work Together

Projekty realizujemy u nas stacjonarnie w Gdańsku, jak i na terenie całej Polski i Europy.

bottom of page