top of page
do prezki.jpg

Emi Karpowicz

FOTOGRAF /  SHIPYARD CREATIVE AGENCY 

(+48) 574 174 841

Grupowe warsztaty z fotografii studyjnej to cykl wydarzeń organizowany raz w miesiącu. Zapisy 

odbywają się drogą mailową, wydarzenie zostaje ogłaszane i promowane w mediach społecznościowych i na naszej stronie. Najbliższe terminy warsztatów sprawdzisz TUTAJ

Warsztaty i indywidualne konsultacje czyli filozofia fotografii.

    Jak zrozumieć światło, czym jest "dobry" kadr i w jaki sposób się poruszać z aparatem podczas sesji? Zmień swoje postrzeganie kompozycji i naucz się widzieć to co niewidzialne, właśnie wtedy masz szansę poczuć wyjątkowość swojej fotografii i rozwinąć skrzydła w tym zakresie.

 

     Fotografia to stan serca i duszy, nie umysłu. Zapisz się na warsztaty do Shipyard Studio i odkryj w sobie talent. Omówię z Tobą fotografię studyjną wraz z oświetleniem, fotografię ślubną/plenerową lub fotografię wnętrz, zadzwoń lub napisz do mnie, a ustalimy wspólnie to czego potrzebujesz i określimy indywidualnie dla Ciebie program warsztatów. Możesz również skonsultować się ze mną w kwestii wybranych obszarów, które Cię interesują, rezerwując godzinne spotkanie TU.

Emilia Karpowicz-1-2.JPG

Moje doświadczenie 2008 - 2022

Fotografia Architektury i Wnętrz 2015-...

Fotografia wizerunkowa 2015-...

Fotografia e-commerce 2020-...

Fotografia biznesowa 2010-2018

Fotografia Ślubna 2008-2015

Wszystkie zdjęcia* zamieszczone na stronie są mojego autorstwa i prezentują mój warsztat w zakresie wymienionych obszarów fotografii. Doświadczenie zdobywałam przez ostatnie 14 lat! Testując swoje możliwości i poszukując własnego stylu ukształtowałam pakiet umiejętności, który dziś wykorzystuję w pracy podczas sesji, produkcji i retuszu zdjęć. Na swoim koncie posiadam dziesiątki publikacji w czasopismach o tematyce wnętrzarskiej oraz ślubnej, nie zliczoną ilość klientów, która obdarzyła mnie zaufaniem i wielokrotnie tym samym dała szansę na mój własny rozwój.  

 

58_edited_edited.jpg

* Zdjęcia zamieszczone w zakładce ARANŻACJE - JESIEŃ/ZIMA 2021 są autorstwa przezdolnej Galiny!

Zabawę ze światłem studyjnym oraz studyjną fotografią rozpoczęłam 4 lata temu i trwa ona do dziś. Światło jest kluczem, uczę jak je zrozumieć. Obecnie, prowadząc studio fotograficzne dzielę się swoją wiedzą ponieważ to kolejny obszar, który mnie rozwija i przynosi wiele satysfakcji. 

1795SUCLO--Edit-Edit.jpg
Handcrafted design-332-Edit kopia.jpg
100.jpg
bottom of page